Loading

Hakkımızda

hakkimizda_1.jpgElektroliz yolu ile metal kaplama sektöründe 1968 yılında hizmet vermeye başlayan Taranto Plastik ve Galvano Cihazları,uzun yıllardır sürekli geliştirme ve sürekli iyileştirme ile geçmişten günümüze sektörümüzde öncü ve takip edilen firma özelliğini korumaktadır.

Firmamızın metal kaplama sektörünün, galvano ekipmanları ihtiyaçlarını karşılamaya başlaması, sektöre ivme kazandırmış ve kaplama teknesi, kaplama tamburu, kurutma cihazı, filtre cihazı ve diğer ekipmanların imalatında yıllarca sektöre tek başına hizmet vermiştir..Bugün bile piyasamızda ilk yıllarda imal ettiğimiz dolaplar ve kaplama tekneleri hizmet vermeye devam etmektedir. Limitlerin çok üzerinde dayanım değerleri ile üretilen ve montajı yapılan tesislerimiz, tam otomatik olma özellikleri ile kesintisiz ve yüksek verimlilik ile üretim sunmaktadır. 

 

176a0558.jpgPlastik kesme makinası , extrüder kaynak makinaları ve plastik kaynak havyaları ,otomatik tambur delme(rooter) makinası ile  kaplama banyoları ve tamburları imalatında gereken makine parkurumuzu tamamlarken ve yenilerken , demir ve çelik konstrüksiyon işleri için demir  kesme makinaları, gaz altı kaynak , argon ve elektrik kaynak makinaları ile kaynak bölümünün teçhizatlarını tamamladık.

Otomatik ve yarı otomatik tesisler için yaptığımız robotların imalatı ve yine demir sarı işçiliği için oluşturduğumuz birimde torna ve frezelerimiz yenilendi ve bünyemize yeni caka ve giyotin eklendi.

Titanyum sepet imalatı için ise geçen zamanda punta kaynak makinası ile yeni argon kaynak makinası alınarak müşterilerimize istenilen ebatta titanyum sepet ve askı sunma imkanını yakaladık.

Metal kaplama kimyasalları ithalatımız yıllardır olduğu gibi yine devam etmekte ve orijinal İtalyan parlatıcı grubu ve yardımcı preparatlarının , su bazlı ve incelticili verniklerin ve değerli metal tuzlarının ve yağ almaların satış ve servis hizmetlerini yapmaktayız.

Müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilmek amacıyla imalatını ve ithalatını yapmış olduğumuz bütün ürünlerimizde stoklu çalışmaya başladık ve ayrıca nitelikli çalışan sayımızı günden güne arttırdık.

İşyerimizde sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları ile müşteri memnuniyetini, işçi sağlık ve güvenliğini, hammadde giriş ve ürün çıkış kalite denetlemelerini ve satış sonrası destek konularını sürekli takip etmekteyiz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerin ve ürünlerin günden güne daha da iyiye gitmesi için elimizden gelenin daha da fazlasını yapmaya çalıştığımızın bilinmesini isteriz.