Taranto Galvano tarafından hayata geçirilen kaplama tesisleri, havacılık sektörünün kusursuzluk odaklı üretiminde kilit rol oynamaktadır. Bugüne dek birçok havacılık kurumu için kaplama tesisleri kuran Taranto Galvano, sahip olduğu bilgi birikimi, çözüm odaklı tasarım yetenekleri ve sektörün dinamikleri üzerinde edindiği tecrübeleri ile, hızlı, verimli ve uzun ömürlü tesisleri ile sektörün öncü firmasıdır. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerinin bütünü ile kalite odağında duran Taranto Galvano, otomatik kaplama tesisleri konusunda dünya standartlarını gözeten rekabetçi çözüm ortağınız. 

CİVATADAN MOTORA...

Taranto Galvano, civatadan motora kadar, Havacılık Endüstrisi'nin ihtiyacı olan her türlü kaplama çözümü için tesis üretebilmektedir. Her detayın önemli olduğu bu sektörde hata payının mümkün olan en düşük değerlerde oluşu bizim için en önemli detaydır. Tek bir civatanın yüzlerce hayat kurtarabileceği bilinci ile ürettiğimiz tesislerde sunulan çözümler kalite ve güvenlik odağı ile biraraya gelmektedir. 

OTOMATİK KAPLAMA...

Taranto Galvano, otomatik kaplama tesisleri, insan hatasını minimize etmek üzerine inşa edilir. Otomatik tesisler, Taranto Galvano tarafından sunulan yazılım ve otomasyon çözümleri ile tamamlanır ve dünya standartlarında çalışmak üzere testleri gerçekleştirilir. Sonuç: Kusursuz ürünler için, kusursuz tesisler. 

HAVACILIK SEKTÖRÜ İÇİN ÜRETTİĞİMİZ TESİSLER

 

havacilik-ucak-motorlari.jpg
UÇAK MOTORLARI
havacilik-helikopter-motorlari.jpg
HELİKOPTER MOTORLARI
havacilik-ucak-baglanti-elemanlari.jpg
UÇAK BAĞLANTI ELEMANLARI
havacilik-helikopter-baglanti-elemanlari.jpg
HELİKOPTER BAĞLANTI ELEMANLARI
havacilik-koltuklar.jpg
KOLTUKLAR

 

 


İlgili Resimler

Copyrights © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Taranto Plastik & Galvano Cihazları