Hakkımızda

Taranto Plastik ve Galvano Cihazları, elektroliz yolu ile metal kaplama sektöründe 1968 yılında "Taranto Galvano" markasıyla hizmet vermeye başlayıp, geçmişten günümüze sektörün öncü ve takip edilen firması olma özelliğini korumaktadır.

Taranto, kaplama teknesi, kaplama tamburu, kurutma cihazı, filtre cihazı ve diğer ekipmanların imalatında yıllarca sektöre tek başına hizmet vermiş, Türkiye'de sektörün oluşmasının öncüsü olmuştur. Bugün bile piyasamızda ilk yıllarda imal ettiğimiz dolaplar ve kaplama tekneleri hizmet vermeye devam etmektedir.

Günümüzde Taranto, ilkesi -müşteri ihtiyaçları nedir?- sorusunun cevabına odaklanıp, doğru analizlerle proje üreten çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilke doğrultusunda tam otomatik kaplama tesisleri , manuel kaplama tesisleri ve kaplama tesisleri ekipmanlarını imal ediyoruz.

Projelendirdiğimiz tüm tesisler için tecrübemizi, bilgimizi, özverimizi daha iyi mühendislik için harcıyoruz. Daha fazla kaplama verimi, daha fazla iş gücü verimi, daha düşük maliyetler, daha uzun kullanım süreleri, daha iyi iş güvenliği hedefleyerek Ar-Ge yapıyor ve optimumu tasarlıyoruz. EAGLE, SIMPEC, CIE gibi global partnerlerimiz ile dünyadaki teknolojik gelişmeleri tüm işlerimize yansıtıyoruz.

Yurtdışında rekabetçi projelerimizle ülkemizi temsil etmeye, yurtiçinde sanayimizi daha ileri taşımak adına proje üretmeye devam edeceğiz.


Copyrights © 2024 Tüm Hakları Saklıdır. Taranto Plastik & Galvano Cihazları